Lokal Tünel – İstanbul Bar – İstanbul Mekanlar


0

Bu sefer sizlere tanıtacağımız yer; The Hedon takipcilerinin aslında yakından tanıdığı bir mekan olan Lokal Tünel. Beyoğlu kalabalığının süzülerek azaldığı ve nispeten tenha olan Tünel Meydanına konuşlanmış bu güzel mekan adeta meydanın tek hakimi.

Kahvaltı çeşitleri göz alıcı. İngiliz yada Fransız tarzı kahvaltı yapmak mümkün. Sandiviçlerden Jambon Sandviç tavsiyemdir. Salata isterseniz Bonfile salata güzel bir seçim olabilir. Ana yemek tercihleri de tatmin edici Porcini Mantarlı bonfile gözümüze takılanlardan. Tatlı için kesinlikle bir teklifte bulunamayacağım. Zira taksim tatlı alternatifleri için geniş bir coğrafya aceleye getirmeye gelmez.

Mekan sanki gece ve gündüz gibi iki ayrı yüz taşıyor. Saat 23:00’a kadar dünya mutfağından çeşitler ile konuklarına nispeten butik bir konseptte hizmet veren Lokal Tünel; saat 23:00’ten sonra perdelerin kapanması ile gece kulübüne dönüşüyor. Müzik tercihleri güzel genele hitap ediyor. Diğer mekanlara nispeten uygun içki fiyatları ile de tercih sebebi olabilecek mekan; gerçekten sizlere kalabalık bir eğlence atmosferi sağlıyor. Merdivenlere kadar çıkan insanlar adeta ilk katı terketmemek için direniyorlar. 3 katlı olan mekanda diğer iki katta sigara serbest bence en kötü özelliği de bu, havalandırma yetersiz ve sigara sizi boğuyor. Atmosferi yükseltmek için bedava hediye edilen shotlarda alkol bulmak na mümkün ama tabi sirkeden tatlı geliyor insana. Bu kadar kusur kadı kızında da olur diyerek, birinci yaşımıza  ev sahipliği yapan Lokal Tünel’i Cumartesi geceleri için güzel bir alternatif ve hafta içi öğle ve akşam yemekleri içinde kaliteli bir seçenek olarak sizlere tavsiye ediyoruz.

Gidiniz görünüz efendim.

Lokal Tünel İletişim Bilgileri:

Tünel Meydanı No: 186/A
Beyoğlu / İSTANBUL

+90 212 245 40 28
+90 212 245 40 29

 

[geo_mashup_map]


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0
Umut

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seç
Oylama
Neyin daha çok tercih edildiğini bulmak için yapılan oylamalar, anketler
Hikaye
Video, gif ve resimler eklenerek zenginleştirilebilen metin
Liste
Bildiğimiz, sevdiğimiz internet listeleri
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Caps
İstediğiniz resmi yükleyip üzerine yazı yazarak caps oluşturabilirsiniz
Video
Youtube, Vimeo veya Vine'dan videolar paylaş
Ses
Soundcloud ve Mixcloud'tan şarkılar paylaş
Resim
Resim yada GIF
Gif
GIF format